Kiffa Stone Vites Büyüttü

Ürünlerini çözüm ortaklarına daha iyi bir konseptte sunmayı amaçlayan KİFFA STONE, Ankara Siteler’de fabrika satış mağazası ve showroom açılışını 24 Ağustos 2019 Cumartesi günü saat 14.00’de Önder Mahallesi Sırma Sokak No:16/C-D adresinde gerçekleştirecek.

Türkiye’den dünyaya mermer, granit, onyx, traverten ve kuvars gibi çeşitli ürün yelpazesiyle hizmet veren KİFFA büyümeye devam ediyor. KİFFA Stone Ankara’da fabrika satış mağazası ve showroom’u hizmete açıyor. Ticari faaliyetlerine 2014 yılında başlayan KİFFA Stone Ankara Yuvaköy’de 5.000 m2 fabrikası ile tüm talepleri karşılayacak şekilde konumlandı. Sektöre farklı bir bakış açısıyla renk vermeyi hedefleyen KİFFA Stone halkla ilişkiler, uluslararası tedarik ve tasarım bölümleri ile talepleriyle karşılayabilecek seviyeye de ulaştı.

Müşteri Yerine Çözüm Ortağı

“Müşteri” yerine “Çözüm Ortağı” ifadesini ön plana çıkaran KİFFA STONE, özgün tasarımlarıyla ihtiyaç sahiplerine mermer, granit, onyx, traverten ve kuvars çeşitlerindeki ürünlerini sunuyor. KİFFA STONE, Türkiye ve dünyanın en seçkin renk ve seleksiyonundaki taşlardan imal edilen; masa, sehpa, dresuar, iç mekân duvar kaplama, çeşme, fıskiye, saksı, hediyelik eşya ve şömine ile geniş bir ürün yelpazesini yakalamış satış yelpazesine de sahip durumda bulunuyor. KİFFA STONE kişisel ürünlerin dışında, inşaat sektörünün ihtiyaçları kapsamında; merdiven ve zemin döşeme, asansör sövesi, mutfak ve banyo tezgâhı, denizlik, asansör iç dizaynı, cephe kaplamaları gibi daha bir çok uygulamayı da çözüm ortaklarının hizmetine sunuyor.

Showroom 24 Ağustos’da Açılıyor

Ürünlerini çözüm ortaklarına daha iyi bir konseptte sunabilmek amacıyla KİFFA STONE, Ankara Siteler’de dizayn edilen fabrika satış mağazası ve showroom açılışını 24 Ağustos 2019 Cumartesi günü saat 14.00’de Önder Mahallesi Sırma Sokak No:16/C-D adresinde gerçekleştirecek.

Comments are closed.

E-Katalog
English EN French FR Turkish TR
× Whatsapp İletişim için Tıkla