Doğal
Taş Dünyası
Kiffa Stone

Hakkımızda


KİFFA STONE Ankara’da yeni yüzü ve vizyoner bir bakış açısıyla sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır. Mermer, granit ve quartz ürünleri olabildiğince geniş çeşitleriyle siz değerli müşterilerimiz hizmetine sunulmuştur. Dünyanın dört bir tarafından ithal edilen en geniş renk ve seleksiyon türleri titiz bir çalışmayla sunulmaktadır. Ürünlerimiz mimarlar ve profesyonel bir ekip tarafından özel tasarlanmış depo dizaynıyla teşhir edilmektedir. Tedarik, pazarlama, satış, tasarım ve uygulama departmanlarını bünyesinde barındıran firmamız müşterilerimize projelerinin her aşamasında destek verebilecek imkân ve kabiliyete sahiptir.

İçinde yaşadığımız anın tüm gereksinimlerini karşılamak üzere pozisyon alan KİFFA STONE 3.600’m2’lik kapalı ve açık depo alanında hizmet vermektedir. Özel projelerin uygulanması alanlarında; köprü kesim, pah makineleri ve ekipmanlarıyla 1.000 m2’lik atölyede sizlere destek verilmektedir.

KİFFA STONE
sektörün tüm alanlarında çözüm ortağı olma konusunda
sizlerin yanındadır.

Misyon

Müşterilerimizi anlamak , güvenlerini kazanmak , bağlılıklarını sürekli kılmak ve kesintisiz bir kalite seviyesine ulaşmak öncelikli görevimizdir. Müşteri beklentilerini sağlamak için mükemmel bir çalışma disiplinine sahip olmak sürekli iyileşme başarısına ulaşmak üzere tüm çalışanların birbirini anlamaları , güven duymaları , ön yargıdan uzak iletişime dayanan organize ve koordine olmuş bir takım oluşturmak amacımızdır.

Vizyon

Kiffa Stone Müşteri tatminini ve bunu müşterilerine aktarabilmiş bir şirket olarak Ürün ve Hizmet kalitesi, Teslim süresi Fiyat, Güvenilirlik, Çevreye olan duyarlılığı ve Çalışanların memnuniyeti açısından sektörde ve Türk ekonomisinde örnek bir model olacaktır.


Çözüm ortaklarımız

English EN French FR Turkish TR